GÜVENİLİRLİK

Pek çok memnun müşteri, önleyici bakım yaptırmak veya yetenekli parça tedarik hizmetlerimizden yardım almak için profesyonel ekibimize geliyor!

GARANTİLİ ÜRÜN SATIŞI YAPIYORUZ

Satılan her yedek parçaya kalite garantisi veriyoruz. Bu yüzden yeniden ortaya çıkan herhangi bir sorunu ücretsiz olarak çözmeye hazırız!

HİZMETLERİMİZ

Ağır vasıta yedek parça endüstrisinde 20 yılı aşkın kusursuz deneyime sahip yetenekli satış ekibimizle tanışın! Yalnızca en kaliteli parçaları sunuyoruz ve araçlarınızı güvenli ve konforlu hale getirmeye kararlıyız! Bu alanda size yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyacağız.

20 yıllık sektörel tecrübelerimizi 2018 yılında SMA Otomotiv ismi ile markalaştırdık. Genç ve dinamik bir ekip olarak her geçen gün daha da yenilikçi, rekabetçi bir azimle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Her zaman müşteri odaklı yaklaşımlarımız ile yüksek kaliteden ödün vermeden cazip fiyatlarla müşterlermize hizmet sunarak onların beklentlerini en iyi şeklide karşılamak için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Ürünlermzde her zaman kaliteyi ön planda tutup, üretim kapasitemizi artırmak ve yeni çıkan ürünleri en kısa sürede müşterilerimize ulaştırmak için kalıp ve makine ekipman yatırımlarımız her yıl artarak devam etmektedir. Sektörde kalıcı olmak ve sürekl büyüyen bir firma profilmize hız kesmeden devam edebilmek için disiplinli ve programlı çalışmalarımıza devam ediyor ve bahane değil çözüm üreten firma anlayışımızla faalyetlerimizi sürdürüyoruz.